MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9366546
nr 936 6546
Fåtölj
50-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:06:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr